תאים פוטו וולטאיים

תאים פוטו וולטאייםהדרך הפשוטה והמקובלת ביותר להפוך את אנרגיית החום של השמש לאנרגיה חשמלית היא על ידי התקנה של תאים פוטו וולטאיים. תא כזה הוא בפועל התקן סולארי שמטרתו היא אחת ויחידה: להפיק אנרגיה חשמלית ישירה על ידי קליטה של קרינה אלקטרומגנטית מהשמש. התאים הללו מותקנים על מערכות סולאריות בגדלים שונים והם יכולים לשמש:

– עבור אנשים פרטיים שרוצים ליצור לבד אנרגיה חשמלית מהשמש

– עבור מוסדות גדולים 

אם אתם תוהים מדוע כדאי גם לכם להזמין שירותי התקנת מערכות סולאריות עם תאים פוטו וולטאיים הרי שהתשובה פשוטה: בצורה כזאת תוכלו לחסוך לא מעט כסף בכל חודש. 

הכנסה פאסיבית מתאים פוטו וולטאיים

מערכת מטרולוגית חיישני טמפר וקרינה

מערכת מטרולוגית חיישני טמפר וקרינה

מעבר לכך שתוכלו להוריד באופן משמעותי את ההוצאות החודשיות שלכם על חשמל, תוכלו גם להגיע להסכמים עם חברת החשמל ולהרוויח כסף מהעובדה שיש לכם על גג הבניין מערכת סולארית משוכללת. עם זאת, חשוב להבין שכדי להגיע למצב כזה אתם צריכים גג מספיק גדול ששטחו מגיע לפחות ל100 מ"ר. בנוסף, יש צורך באישורים שונים וגם חשוב לבדוק שהגג אכן מתאים לבניית המערכת, אך את כל הדברים האלה אנחנו נוכל לעשות עבורכם. 

הניסיון שלנו בתחום 

חברת Green In Grid זה המקום הטוב ביותר שאליו כדאי לכם לפנות אם אתם מחפשים את הדרך הכי טובה שיש להגדיל הכנסות וגם לשמור על כדור הארץ. אין סיבה להמשיך ולפגוע בסביבה שבה אנחנו חיים אם במדינה כמו ישראל יש כל כך הרבה שמש! ניתן לקלוט את קרני השמש ולהפוך אותן לאנרגיה חשמלית שיכולה לשמש אותנו ואנחנו כאן כדי לעזור לכם במשימה החשובה הזאת.