אנרגיה סולארית ביתית
אוקטובר 18, 2015
היסטוריה: הצעת החוק לאנרגיות מתחדשות עברה את ועדת השרים לענייני חקיקה
דצמבר 21, 2015
הצג הכול

[:he]שימוש במונה נטו[:]

[:he]נושא החשמל בימינו הוא נושא מדובר מאד וכיום אנו עדים ומעורבים יותר בצריכת החשמל בבית, מדובר על הוצאות כספיות לא מעטות ואנו צריכים לקחת זאת בחשבון. ללא חשמל אי אפשר להתקיים זה בטוח, במיוחד שעכשיו ימי החורף המתקרבים אנו צריכים לוודא שהחשמל תקין ושלא יהיו תקלות עתידיות בהמשך. אך מכיוון שהמצרך הזה שנקרא חשמל הוא יקר מאד אנו רוצים לנסות ולראות האם יש אלטרנטיבות אחרות לצמצום יוקר החשמל. קיים פתרון והוא נקרא מונה נטו. מה זה? ואיך זה עובד? המשיכו לקרוא.

לשם מה צריך מונה נטו

מונה נטו הוא מונה שמחובר לפאנלים סולאריים בבית שלנו, הפאנלים מייצרים חשמל בעזרת מערכות סולאריות ביתיותהשמש ואותו מונה מודד את כמות החשמל שהם מייצרים. אחרי תהליך מדידת החשמל אותו מונה נטו מעביר את הנתונים לחברת החשמל וכך מקזזת בהוצאות החשמל. מדובר על חיסכון משמעותי ולכן מומלץ להתקין מונה נטו בבית. לא רק החיסכון הוא היתרון היחידי, אלא מדובר בשמירה על איכות הסביבה , כך שאנו עוזרים גם לסביבה וגם חוסכים בחשמל.

הרווח כולו שלנו

אתם עדיין מתלבטים בנושא? תחשבו בכיוון כזה שכל אזרח יכול להרוויח. מהו בעצם הרווח? נכון מאד עלות קטנה בהרבה מסך כל הוצאות החשמל שעד עתה שולמו. אך ישנו פרמטר נוסף וזה יכולת העצמאות שלנו , אנו לא תלויים באף אחד ויכולים לנהל את חיינו באופן עצמאי. שזה יתרון משמעותי ביותר. שיש לנו חשמל סולארי לכל אורך היממה אנו יכולים להמשיך ולהינות מחשמל. בסיכומו של דבר ניתן לומר שחשמל סולארי הוא בעצם גנרטור טבעי.

יתרונותיו של מונה נטו

אז מהם היתרונות הבולטים למונה נטו? הנה הם לפניכם:

1) חסכון אדיר בחשמל- זה כבר הוזכר ונאמר אך ללא ספק זה אחד היתרונות הבולטים ביותר

2) שיפור יעילות המבנה- בעזרת מונה נטו ניתן לשפר באופן מובהק את יעילותו ופעילותו של המבנה, בית, בית עסק וכדומה ובעזרת שימוש במונה נטו לא יהיו תקלות , הפסקות חשמל מיוצרות. והעבודה תתנהל בצורה רציפה.

3) הגנה מפני עליית מחירי החשמל- כאשר קיזוז החשמל הוא מתבצע כראוי ניתן לבלום מעט את מחירי החשמל הגבוהים.

כל השכלולים הללו וודאי יוצרים מצב חיובי ובכדי שגם אתם תוכלו להינות מחסכון בחשמל ושמירה על איכות הסביבה מומלץ להתקין מערכת של מונה נטו. אנו בחברת אלי מערכות סולאריות מתחייבים לשירות ולמקצועיות בהתקנה של מערכת סולארית זו. למידע ופרטים צרו קשר.[:]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *