מערכות סולאריות עסקיותבעידן שבו אנחנו חיים זה כבר ברור יותר מתמיד: אם אפשר ליצור חשמל בדרך בריאה, ירוקה ומתחשבת יותר, אז כדאי לעשות זאת. אחת מהדרכים ליצור חשמל היא כמובן אנרגיית השמש, ולשם כך צריך להתקין מתקן PV, ובדרך כלל מדובר על מתקן שיותקן על גג הבית. הפעולה היא בעצם המרה ישירה של אנרגיית השמש וחשמל והיא נעשית בעזרת תא פוטו-וולטאי, העשוי בדרך כלל מסיליקון. החשיפה לשמש גורמת לניתוק האלקטרונים ממקומם, יוצרת תנועה חשמלית וכך בפועל נוצרת האנרגיה החשמלית.

התקנת מערכות סולאריות בבתים פרטיים 

אם גם לכם נמאס לשלם הון עתק על צריכת החשמל ואם גם אתם רוצים להתחיל לחשוב ירוק, דעו שהגעתם למקום הנכון. את חברת Green In Grid הקמנו כבר לפני מספר שנים ואנו מתמחים במתן פתרונות סולאריים לגופים פרטיים ואף למוסדות ועסקים גדולים. השירות שלנו מיוחד כי הוא כולל:

מתקן PV – ליווי כבר משלבי התכנון 

– סיוע בהשגת כל האישורים הנדרשים 

– בדיקת היתכנות 

– התקנת המערכת בצורה מקצועית ויעילה 

הגיע הזמן של כולנו להבין שמערכות סולאריות הכוללת מתקני PV ומתקנים אחרים בתחום יכולות לא רק לעזור לשמירה על כדור הארץ אלא גם מסייעות בחיסכון האישי. כיום ניתן להגיע גם להסדרים עם חברת החשמל הן כדי לשלם פחות והן כדי להתחיל להרוויח ממערכות סולאריות בגדלים שונים, אז למה אתם מחכים? פנו אלינו עוד היום ונשמח להגיע אליכם עם הצוות המקצועי שלנו כדי לבדוק האם גם על גג הבית שלכם ניתן להתקין מערכות סולאריות משוכללות.