מערכת סולארית כתשתית

[:he]מערכות סולאריות בעלות אנרגיה מתחדשת או עצמאיות, יכולות להיות יעילות וחסכוניות יותר מאשר מערכות המחוברות לרשת החשמל. עבור אנשים רבים, אספקת כוח חשמל לבתים או לעסקים קטנים באמצעות מערכת אנרגיה מתחדשת קטנה – הנקראת מערכת עצמאית – מהווה כדאיות כלכלי ומגשים את ה

ערכים הסביבתיים שלהם, מערכות אלו משמשות אנשים שגרים ליד רשת חשמל ורוצים להשיג עצמאות מספק כוח או להפגין מחויבות למקורות אנרגיה שאינם מזהמים. מערכות עצמאיות מוצלחות מנצלות בדרך כלל שילוב של טכניקות טכנולוגיות כדיי לייצר חשמל אמין ונקי ולהפחית עלויות.

אם אתה שוקל רכישת מערכת אנרגיה מתחדשת לייצור חשמל סולארי בבית שלך, למרות שזה לוקח זמן וכסף כדיי לחקור, לקנות ולקיים מערכת, אנשים רבים נהנים מהעצמאות שהם מרוויחים ומהידיעה שמעשיהם עוזרים לסביבה. מערכת אנרגיה מתחדשת יכולה לספק חלק או את כל צרכי החשמל שלך. תכנון מערכת ביתית מתחדשת הוא תהליך הכולל ניתוח צריכת החשמל הקיים שלך (ובהתחשב בצעדים להתייעלות אנרגטית וצימצומו), התחשבות בדרישות מקומיות, החלטה אם אתה רוצה להפעיל את המערכת שלך בחיבור לרשת החשמל או ללא חיבור לרשת, והבנה של האפשרויות הטכנולוגיות שיש לך עבור המבנה שלך. אם אתה בונה בית חדש, אתה צריך לעבוד עם הקבלן ועם איש המקצוע הסולארי בכדי לשלב את המערכת הסולארית לתוך כל מערכת העיצוב כחלק מהתשתית של הבית – גישה לבנית בית חסכוני באנרגיה. מערכות עצמאיות משמשות מגוון של יישומים, כולל אספקת חשמל חירום וכוח מרוחק שבו תשתית מסורתית אינה זמינה. בעתיד הקרוב, המערכת הסולארית הביתית תספק פתרון למקרה של הפסקת חשמל ותהווה תחליף אנרגטי (כמו גנרטור).

הדרישה למערכות סולאריות משתנה לאורך הזמן, גם בגלל הכנסה גדלה, וגם בגלל שהתעשייה מסוגלת לספק מוצרים ושירותים חדשים במחירים מופחתים. זה, בתורו, דורש מתקן PV כדיי לספק צרכים אלה. מערכת גדולה היא זו שמזינה שמספקת כוח את צרכי משק הבית. במשך זמן, אבל ככל הנראה מיד לאחר שגילו את היתרונות של גישה לאנרגיה, משק הבית נועד לרצות גישה לעוד מכשירים המשפיעים לטובה על איכות החיים הנתפסת. היכולת לספק את הצרכים ההולכים וגדלים לחשמל זה הפתח להתפתחות בשוק המערכות הסולאריות הביתיות. אסטרטגיות חשמול של התחדשות אנרגטית הכוללת תאורה סולארית אינן צריכות להיתפס רק כהשלמה, אלה גם כתחליף לתכניות רחבות לרשת.

מסיבות טכניות וכלכליות, אנחנו כתעשייה חייבים לפתח ממקורות יצור והזנה שמחליפות אנרגיה מזהמת בדומה לתשתית רשת קווי חשמל, המכשירים שמשק בית צריך. מה שנשמע נועז הופך לאפשרי בזכות הימצאות גדלה והולכת של מכשירי חשמל, הזמן של מכשירים הזוללים אנרגיה מגיע לסיומו ועכשיו בעזרת מערכות סולאריות ביתיות ניתן להפעיל באופן יעיל מכשירים חסכוניים באנרגיה. ניתן לומר בוודאות שמערכות סולאריות ביתיות שוות ערך לחשמל שמיוצר בתחנות הכוח, עושות כל מה שמשק בית צריך והופכות לחלק בלתי נפרד מכל שיטת חשמול.

 

[:]