מערכות סולאריות ביתיות

[:he]

התקנת מערכת סולארית ביתית

חושבים על מעבר לאנרגיה סולארית ביתית? מחשבה חכמה!

נראה כי בשנים האחרונות תחום האנרגיה הירוקה תוסף תאוצה משמעותית ומציע ממש לכולם ליהנות מיתרונות משמעותיים ופתרונות אנרגיה ירוקים ויעילים יותר. על פי תקנות רשות החשמל לכל בית פרטי אפשרות לבחון התאמה לצורך התקנת מערכת סולארית ביתית לצריכה פרטית.

מערכת סולארית ביתית תעניק לכם את האפשרות לייצר אנרגיה לצריכה עצמית ועל ידי כך לחסוך בצורה משמעותית בעלויות החשמל שאתם רגילים לשלם. מלבד זאת, את עודף החשמל שיוצר תעבירו לרשת החשמל הארצית ותיהנו מהחזר כספי מחברת החשמל מה שהופך את ההחלטה שלכם גם להזדמנות עסקית משתלמת…

לקבלת ייעוץ מקצועי חינם התקשרו עכשיו למספר 054-9151556 או השאירו פרטים בטופס

5 עובדות שכדאי שתדעו בנושא:

  • מותקנת על גג הבית בהסדרת מונה נטו. במקום לשלם לחח"י עבור החשמל, משלמים עבור המערכת. לאחר החזרת ההשקה המערכת מייצרת ללא עלות במקום חברת החשמל. זו הזדמנות עסקית שכדאי לנצל על סוף שנת 2015, ככול הנראה מכסה זו תסתיים ב- 2016.
  • פורסמה רשימה של הקלות בינהם הסרת הצורך במונה יצור, זירוז תהליך בדיקות חברת החשמל וביטול הצורך בהיתר בניה.
  • תפוקת המערכת הביתית אינה תלויה בצריכה. כל KWh שהמערכת מייצרת המוזרם לרשת משולם או מקוזז בחשבונית הדו חודשית בהתאם לחשבון החשמל. ארוך חיי המערכת הינו 25 שנה.
  • המערכת תמשיך לייצר גם לצריכה עצמית כך שהערך גרט (בסוף תקופת ההסכם) ישמור על שווי כספי לא מבוטל.
  • במידה וקיים גג פרטי ניתן לבצע זאת בפשטות ובעילות.

התקנת מערכת סולארית – איך זה עובד?

על מנת להתקין מערכת סולארית ביתית ראשית צריך לוודא כי אכן יש באפשרותכם לעשות זאת. לצורך כך צריך לוודא כי יש בידכם היתרי בניה מתאימים, לבדוק כי יש מספיק שטח להתקנת המערכת, האם סוג הגג מתאים וכן פרטמטרים נוספים. בנוסף חשוב לציין כי יש צורך בהשגת אישורים ממספר רשויות ובעלי מקצוע אשר יבצעו את הבדיקות המתאימות במטרה לאשר את המקום לפני התקנת מערכת סולארית.

קבלו ייעוץ מקצועי חינם ללא התחייבות!

התקשרו עכשיו למספר 054-9151556 או השאירו פרטים בטופס

[:]